Pytania do bohaterów

6 komentarzy:

 1. Kiedy pojawi się Alex? Czy w ogóle będzie jeszcze występował? Cóż... Polubiłam drania :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie i to nie na ślubie, troszkę później. W następnej części opowiadania będzie go więcej. Mogę powiedzieć, że zrobi coś złego, nawet bardzo. Ja tak jakoś za nim nie przepadam, ale musi ktoś być tym złym, nie? Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Czy Kate wybaczy Zaharemu zdradę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tą chwilę nie jestem tego do końca pewna. Zobaczymy jak się akcja rozwinie. Łączy ich w końcu "dziecko".

   Usuń
 3. czy będzie jakaś krwawa rewolucja ze strony wampirów i podporządkują sobie wszystkie rasy? czy zdecyduje się przykrócić trochę smycz synalkowi i jego zdzirowatej córce? (pytanie do króla wampirów) kiedy poznamy tą jedną dobrą duszyczkę na dworze wampirów która została skatowana przez ojca? (pytanie do autorki)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze, proszę nie obrażać moich dzieci, gdyż są oni przyszłością naszej rasy. Po drugie, nie zamierzam ingerować w ich zachowania, są już dorośli. A po trzecie, na razie nie zamierzam wszczynać żadnych burd i podporządkowywać sobie nikogo. To tylko prowokacja ze strony przeciwników korony.

  Ale się dziad rozgadał. Uff, na szczęście się wtrąciłam, hahaha. A przechodząc do mojego pytania... Sabine jest na weselu, więc prędzej czy później się spotkają. Możesz się jej spodziewać w następnym rozdziale.

  OdpowiedzUsuń