Spam

Tu możecie zostawiać adresy swoich blogów, które chętnie przeczytam.

62 komentarze:

 1. Witam, serdecznie zapraszam na opowiadanie o wampirach :) Szukam czytelników i chętnie zostanę twoją czytelniczą. Myślę, że mogłoby ci się spodobać.
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/
  Dylan Denver i jego brat Jasper, sprowadzają się do małego miasteczka w dakocie północnej gdzie obaj poznają cudowne dziewczyny. Obie są jak siostry i obie zakochują się w chłopakach. Jasper jest miły, towarzyski i uprzejmy, do tego zawsze się uśmiecha. Dylan natomiast, jest zupełnym przeciwieństwem brata a jego myśli związane są wyłącznie przy żyłach ludzi i nie tylko... Między wampirów wdzierają się łowcy i wilkołaki, którzy chcą oddzielić Lexi od Dylana dla jej dobra. Jak się okazuje Dylan i Jasper wcale nie są tacy święci...

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, małżeństwo, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walczy do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Między Niebem a Ziemią istnieje przestrzeń, gdzie czas stoi w miejscu, a granice pomiędzy dobrem i złem zacierają się. Miejsce, którego bram z boskiej woli strzegą Anieli. Przestrzeń zwana Eterium. Niegdyś trafiały tam zbłąkane dusze, nie dostawszy się do raju i nie trafiwszy do piekieł. Lecz przed wiekami przejście między światami zostało zamknięte.
  Eter, gdzie nie sięga boska ręka, kusi nie tylko samych niebiańskich posłańców, ale i zbuntowane Anioły, dla których mógłby stanowić schronienie; azyl dla dusz napiętnowanych wiecznym potępieniem.
  Moc tego miejsca mogłaby zniszczyć obecny ład panujący we wszechświecie. Są tacy, co zrobią wszystko, by nikt nie przeszedł przez bramy.
  I tacy, którzy kuszeni tajemnicą wieczności, porzucą nawet swojego Boga.

  Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis eorum.

  [prawo-niebios.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 4. http://taniec-z-wampirem.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania ;)

  Wojna między ludźmi a wampirami przestaje być tylko mitem. Młoda studentka dziennikarstwa trafia w sam środek walki w której biorą również udział wilkołaki i wiele innych stworzeń o których dziewczyna jedynie czytała. Wampiry chcą stać się siłą rządzącą i hodować ludzi jak zwierzęta na pokarm. Dzieci nocy pod przywództwem Anabell wychodzą z mroku...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na nowy rozdział :) Dziękuję za komentarz :D Ja przysiądę i nadrobię zaległości przy twoim opowiadaniu :)

  http://taniec-z-wampirem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  Pozdrawiam i przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej! Pewnie są małe szanse, że wpadniesz, ale zapraszam do mnie na http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com/ Historia opowiada o dziewczynie Andrei, która kryje w sobie tajemnicę, jaką jest jej nieludzki dar. Wiedzie normalne życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Wkrótce całe jej życie staje do góry nogami. Andrea wkracza do świata, o którym wcześniej nie miała zielonego pojęcia...
  PS. Miło będzie jak zostawisz po sobie jakiś ślad :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej! Zapraszam do mnie na nn ;) Pozdrawiam ;*
  PS. Obiecuję, twój blog nadrobię w wolnym czasie :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na opowieść o czarach i Magii, o wolności i przyjaźni. Akademia Kruka przyjmuje tylko uczniów posiadających dar Ourube. Jedną z takich osób jest Vail, chłopak który pomimo blokady mocy decyduje się na uczęszczanie do akademii. Wraz z przyjaciółmi poznaje prawdę o szkole i o samym sobie. Pytanie tylko czy ta wiedza nie doprowadzi do zguby paczki przyjaciół i czy każde z nich może liczyć na to iż nie zostanie odebrane im to kim są.

  http://raven-shool.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam do mnie na nn :D http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com No i życzę ci z całego serca Wesołych Świąt, dużo zdrowia, lawiny radości, potopu miłości, by wszystkie twoje marzenia się spełniły, wszystkiego czego dusza zapragnie! Byś te święta spędziła w dużym gronie rodziny śmiejąc się i komentując (~.^) Po prostu wszystkiego naj!!!
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej! Z chęcią zajrzałabym na twojego nowego bloga, ale jest on otwarty tylko dla zaproszonych czytelników :/
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na nowy rozdział. Łatwo nie było chyba wena mi się ulatnia :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Rok 2156 Świat podzielono na Pięć poziomów. Każdy z nich zajmują inni ludzie, o innych priorytetach, o innych możliwościach. Poziom drugi zamieszkuje biedota, robotnicy oraz hybrydy. Mieszanki ludzi ze zwierzętami, traktowani są gorzej niż jakakolwiek inna istota na ziemi, mimo iż prawo chroni ich jak normalnego człowieka, to nie każdy ma ochotę go przestrzegać. W pełnym bólu i cierpieniu świecie krzyżują się drogi siedmiorga nieznajomych. Ich przeszłość jest podobna, pełna tajemnic i niedomówień. Jedynym sposobem na odnalezienie części swego życia, której nie pamiętają jest zejście do poziomu zero. Jednak czy odważą się na to? Czy jedyna osoba, która jest w stanie tam wrócić da radę? Co czai się w najniższym poziomie zwanym przez niektórych piekłem? Czym jest jedyny poziom ukryty pod ziemią?
  Zapraszam na nowe opowiadanie ;)

  http://poziom-drugi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na nn ;*** Pozdrawiam ^.^

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nn ^.^ Pozdrawiam ;***

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie mam pewności czy wpadniesz na mojego bloga, ale chciałam zaprosić untouched. Piszę tu historię o wampirzycy, która po pewnym czasie odkrywa, że wcale nie jest taka zwykła. Mam nadzieję, że to co piszę cię zainteresuje i zdecydujesz się zostać na dłużej. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do mnie na nowy rozdział ;* Pozdrawiam :D ~ madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle?
  Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Czemu. gdy jest blisko mnie pogoda zmienia się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam do mnie na rozdział 9. Pozdrawiam ;*** ~ madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 22. U mnie pojawił się nowy rozdział. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam ;***
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 23. http://wilcze-dzieje.blogspot.co.uk/

  Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.

  Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?

  OdpowiedzUsuń
 24. U mnie pojawił się nowy rozdział. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam ;***
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 25. Cat jest zwykłą dziewczyną.
  No chociaż wszyscy tak uważają...
  Cat porwał prezydent i daje jej zadanie. Ma zabić nieśmiertelnego, inaczej sama umrze. Spotyka dziwnego, srebrnego kota. Wielki Władca, najsilniejsza osoba jaką Cat widziała, jej grozi. Zwykły kucharz skrywa tajemnicę. I kim, tak naprawdę są cztery siostry? Zapraszam na mój pierwszy blog http://bliskasmierci.blogspot.com/
  A także na drugi: http://anielskacisza.blogspot.com/
  Świat jest inny. Nie wiadomo kto zniknie. Może twój sąsiad, nauczyciel, a nawet ty. Evelyn to nie obchodziło. Ale kiedy znika jej kochana siostra przeprowadza się do babci. Tam właśnie poznaje straszliwą prawdę. Nikt by się nie spodziewał, że za tym wszystkim stoją anioły.
  Złe anioły.
  Dziewczyna zostaje wysłana do obozu dla takich jak ona. Nie pamięta swojej przeszłości. A jeżeli sobie przypomni, zniknie jak niektórzy uczniowie. Na dodatek śni jej się dziwny anioł. Anioł Przejścia. Zapraszam do mnie. Będę zaszczycona.

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej, zapraszam na nowy rozdział :3

  OdpowiedzUsuń
 27. Hej! Serdecznie zapraszam do mnie na nowy rozdział! :3 Pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń
 28. Hej! :3 Serdecznie zapraszam na rozdział 13. Pozdrawiam gorąco! :***

  OdpowiedzUsuń
 29. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej! :3 Serdecznie zapraszam do mnie na rozdział 15! Pozdrawiam cieplutko! :***

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam! :3 Serdecznie zapraszam Cię na kolejny rozdział! Pozdrawiam cieplutko i ślę całusy! :***

  OdpowiedzUsuń
 32. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej! Serdecznie zapraszam na rozdział 17. Pozdrawiam cieplutko! Ściskam! :***

  OdpowiedzUsuń
 34. Hejo! :3 Serdecznie zapraszam do mnie na dodatek wielkanocny. Przepraszam, że informuję dopiero teraz, ale wcześniej nie miałam czasu :/ Pozdrawiam cieplutko! Ściskam! :***

  OdpowiedzUsuń
 35. Hejo! :3 Zapraszam Cię kochana do mnie na nowości! :D Jeśli wciąż mam Cię informować o nn u mnie - a to naprawdę zajmuje sporo czasu, a mam tego dużo - to prosiłabym o pozostawienie komentarza w zakładce ,,Informowani’’ (: Pozdrawiam cieplutko i ślę buziaki! :***

  OdpowiedzUsuń
 36. Hejo! :3
  Na Facebooku założyłam stronę dotyczącą mojego bloga o nazwie: Bo los pragnie, byś spełnił swoją Własną Legendę. Serdecznie zapraszam, jeśli chcesz :D Pozdrawiam cieplutko i ślę buziaki! :***

  OdpowiedzUsuń
 37. http://ciensmierci.blogspot.com/
  Alice chciałaby być jak inne dziewczyny. Nie o to chodzi, że nie lubią jej w szkole. Ani o to, że jest szarą myszką.
  Nie.
  Ona wie kto jest bliski śmierci. Widzi jak ludzie umierają.
  Chciałaby to zmienić. Aż pewnego razu poznaje prawdę.
  Ojciec ją okłamywał. Nic nie jest takie jak powinno być.

  Ona nie powinna żyć. Istnieć.
  Jest w połowie martwa.

  Spotyka dwóch chłopaków, którzy nie są tacy jak my.
  Jeden z nich kłamie.
  A ich ojciec chce ją zabić.

  OdpowiedzUsuń
 38. Hejo! :3
  Zapraszam do mnie na pewną informację. Miło by było, gdybyś zapoznała się z nią jak najszybciej. To dla mnie bardzo ważne :*
  Pozdrawiam cieplutko na i ślę buziaki! ♡

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam ! Katalog Opowiadań o Wampirach ogłasza konkurs na opowiadanie! Na czym on polega? To proste! Musisz napisać opowiadanie, które będzie zawierało w sobie wątek tajemniczej zbrodni. Piszesz bloga, jesteś twórcą, a więc jesteś do tego zadania najlepsza! Co jest nagrodą? Reklama Twojego bloga na naszym Katalogu, a oprócz tego, jeśli wyrazisz taką chęć, zwiastun wykonany przeze mnie! Moje prace możesz obejrzeć na zwiastunowa-wyspa.blogspot.com pod pseudonimem Dora.
  Aby wziąć udział w konkursie kliknij w poniższy link i postępuj zgodnie z poleceniami !
  http://wampirza-czy-czlowiecza-zbrodnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. '' - Zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? - zapytała. - Zdajesz sobie sprawę jak ona cierpi gdy Ty.. gdy Ty... ''

  Damien wydaje się być zwyczajnym nastolatkiem, jak każdy w jego wieku chodzi do szkoły, imprezuje, spędza czas w towarzystwie swoich znajomych. Ma rodzinę, ale niezbyt mile się o niej wypowiada czy nawet wspomina. Nikt nie spodziewał się iż jedna noc może zmienić całe jego życie.

  Jak daleko posunie się by zostać zauważonym? Co robi jeśli sprawy zawędrują za daleko?

  Czy potrafisz obdarzać dwie osoby tym samym uczuciem jednocześnie? Co zrobisz gdy okaże się, że Twoje życie nie ma sensu?

  NOBODY CAN SAVE ME NOW

  truelifebydamien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Hejo kochana! :3
  Założyłam nowego bloga, ale nie sama, bo z Marą♥ o nazwie ,,Jedno słowo’’ i chciałam w swoim i jej imieniu Cię na niego serdecznie zaprosić! Jeśli oczywiście masz czas i chcesz :P
  Opis:
  „Nienawidzę tego świata! Tych wszystkich ludzi! Wszystkiego wokół!”
  „Oni są okropni! Gorszych rodziców nie mogłam sobie wyobrazić! Na nic mi nie pozwalają! Nienawidzę ich! Nienawidzę z całego serca! Moje zdanie się nie liczy! Chcę by umarli!”
  „Ja tu zwariuję! Czy w końcu będę mogła żyć własnym życiem? Czy w końcu dadzą mi raz na zawsze święty spokój?!”
  ... Te słowa często padały z ust Carmen. Dziewczyna nie wiedziała, że kiedyś niektóre z nich się spełnią i będzie tego żałowała do końca życia. Marzenia o ucieczce zostały odłożone na drugi plan. Jak poradzi sobie, gdy jednego dnia straci wszystko? Bohaterka będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu, który nie będzie planował dla niej przyjemnego startu. Buntowniczka ,,przypadkowo’’ stanie się nadprzyrodzoną istotą. W świecie, o jakim nie miała pojęcia, ktoś skradnie jej niedostępne dla wszystkich serce. Będzie się wahała pomiędzy dwoma przystojnymi chłopakami. Kogo z nich wybierze? A co zrobi, jeśli odkryje, że to... bliskie sobie osoby? W świecie złym, pełnych istot, które występują jedynie w legendach i ludzkiej wyobraźni, bohaterka będzie musiała się odnaleźć i rozpocząć kolejny etap swojego życia. Czy będzie próbowała wciągnąć w ten świat również swoje oczko w głowie, które jest jej młodszą siostrą? Czy będzie potrafiła pogodzić się z tym, co ją spotkało? Może wcale nie okaże się tak silną osobą, za jaką się uważała? Czy dozna w końcu szczęścia i wolności, o których tak z całego serca marzyła? A co najważniejsze... Czy w końcu się zmieni?
  Czy chcesz się zagłębić w historię nastoletniej buntowniczki? Jeśli tak, wrota pozostają dla Ciebie zawsze otwarte. O każdej porze dnia i nocy... Zapraszamy!
  Prolog już jest! :D

  http://jedno--slowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam :)
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga - www.miastonieskonczonosci.pl
  Opis: Caroline powraca do rodzinnego miasteczka po półtora roku nieobecności. Dziewczyna orientuje się, że wiele zmieniło się od jej wyjazdu, a spokojne Infinityville nie jest już tak bezpieczne jak kiedyś. Tajemnice, które jej przyjaciele przed nią mieli, wychodzą na światło dzienne, a Caroline może zapomnieć o pomyśle, by wszystko było takie jak przedtem. W dodatku, dziewczyna znajdzie się w bardzo niefortunnej sytuacji, która doprowadzi do ściągnięcia na siebie ogromnego niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, wpadnie w oko bardzo przystojnemu wampirowi, znanemu ze swojej bezlitosności i potęgi.

  OdpowiedzUsuń
 44. "Bajka o Poezji Narzuconej..."
  Dawno, dawno temu żył sobie Smutna Foka. Któregoś dnia poczuł on nagłą potrzebę stworzenia czegoś artystycznego i destruktywnego zarazem - nie wiedział jednak, co by to mogło być... Czas mijał, a gdy jego wewnętrzna energia Uśpionego Artysty nie znajdywała już ujścia, ze swym problemem zwrócił się do niejakiej Lexie Nettle. Po długotrwałych dywagacjach, nasi bohaterowie odprawili tajemny rytuał (w którym czynny udział brało ukulele i dwie kozy alpejskie), w wyniku którego obudzili w sobie Artystów i... napisali wiersze.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co z tego wynikło, kliknij [tutaj!]

  OdpowiedzUsuń
 45. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 46. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy można się zakochać? Poprawka. Czy można zakochać się w demonie, który przynosi śmierć?
  Od chwili, gdy stał się dzieckiem nocy nazywają go synem demona.
  Czerwona róża, która jest symbolem delikatności stała się jego wspomnieniem o pragnieniu sprzed kilku tysięcy lat.
  Przez stulecia szuka tej jedynej osoby, która pomoże wyjść mu z mroku i uwolnić się od Lucyfera.
  Spotkał już tysiące ludzi, ale to wszystko było na marne.
  Lecz pewnego dnia poznał dziewczynę – była szatynką z miodowym ombre a oczy były w odcieniu brązu.
  Charakter miała trudny, ale mimo to nie zerwał z nią kontaktu wymazując jej pamięć.
  Ona może być jego księżniczką, dzięki której odzyska życie….
  Czy znajomość i miłość przetrwa? Czy wspólnie pokonają demona?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga 
  http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Cat była Niepokonaną legendarnej rangi S.A. Dziewczyną posiadającą nadprzyrodzone zdolności. Jej płomień potrafi spalić dosłownie wszystko. Ale dała za to tak dużo... Czasem nie potrafi go kontrolować, więc porzuciła to co dla niej najważniejsze... Jednak porwano ją i dano trzy miesiące na zabicie Blackheart'a - charyzmatycznego i niesamowicie przystojnego władcę Siódmego Świata. Czy Cat będzie miała siłę go pokonać i jednocześnie oprzeć się uczuciom? Co planują trzy siostry? Kim jest Tristan? A Joseph? Dlaczego jej mama tak po prostu zaginęła? I najważniejsze pytanie.
  Jak Cat ma naprawdę na imię?
  Zapraszam na mojego bloga:) Na razie jest tylko rozdział pierwszy i prolog.
  http://plenitudo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 50. Witam :) Przybywam z reklamą swojego nowego opowiadania. Twojego jeszcze nie czytałam, jeśli poznałabym Twoją opinię na temat mojej historii lub wyraziłabyś chęć jej czytania, to z pewnością szybko nadrobiłabym twoje rozdziały, ponieważ wyznaję szlachetną zasadę „czytanie za czytanie” i uważam, że jeśli ktoś poświęca czas żeby czytać moje opowiadanie, to jestem w obowiązku zrobić to samo. Jeszcze raz bardzo przepraszam za spam i liczę, że postanowisz mnie odwiedzić :)

  Mają dom, rodziny i szczęście, na które tak ciężko pracowali. Brudną przeszłość zostawili już dawno za sobą... Do czasu...
  Seria porwań, dziwnych zbiegów okoliczności, a w końcu śmierć jednej z sióstr Parker doprowadzi do ponownego odbezpieczenia broni i chęci odnalezienia sprawcy, bez względu na konsekwencje. A co, jeśli jest nim ten, którego nigdy byśmy o to nie podejrzewali?
  Przeszłość powraca z siłą, która może ich zniszczyć, lub uczynić jeszcze silniejszymi. Tylko od nich zależy, czy się poddadzą, czy będą walczyć o swoją wolność i bezpieczeństwo bliskich. Ale póki się z nią nie zmierzą, są "uwięzieni w przeszłości."
  http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam na niedawno powstały rejestr blogów: " Czytać znaczy żyć drugi raz".
  http://czytac-zyc-drugi-raz-rejestrblogow.blogspot.com/

  Rejestr pomaga rozwijającym się autorom na rozpowszechnianie swoich prac. Zachęcamy do dołączenia do rejestru i podzielenia się swoimi pracami z innymi.

  Pozdrawiam.
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 52. Hejo! :3
  Jeśli szukasz osóbki, która mogłaby wykonać zwiastun na Twojego bloga, serdecznie zapraszam na http://zwiastunowa-wyspa.blogspot.com gdzie na pewno znajdzie się chętna osoba! :D
  Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 53. http://jestem-trzynasta.blogspot.com/
  Przez całe życie poznajecie otaczający nas świat, dowiadujecie się co było kiedyś, co będzie teraz i co może nastąpić. I po pewnym czasie zrozumieliście, że większość rzeczy to tylko bajki, bzdura, inni chcą Wam wepchnąć do głowy historyjki, które nigdy nie miały miejsca przez te wszystkie lata.
  Mam rację, prawda?
  To jest gra, nikt tak naprawdę nie karze Wam w nie wierzyć. Możecie wybrać drogę całkiem inną niż ktokolwiek by się spodziewał. W każdej chwili sami możecie być sobą zaskoczeni. Tylko trzeba wierzyć. Jako ludzie zdziałamy wszystko, pokonamy wszystkich, nawet jeżeli to będzie sam Zeus z jedenastoma bogami walczącymi przeciwko nam. Nie poddamy się czując jak mrok idzie za nami, a mroczna przeszłość uczepiła się nas jak cień, którego widzimy za każdym razem, kiedy jesteśmy sami. Nie musimy udowadniać siły sobie samym, tylko tym, którzy w nas wątpili.
  Ja jestem Trzynasta, ta która nie powinna się narodzić. Komu mam zamiar pokazać swoją siłę?
  Moim Dwunastu siostrom i braciom? Matce, której nigdy nie poznałam?
  Możliwe.
  Jednak najbardziej pragnę, żeby Kronos to zobaczył i zmienił zdanie do ludzi. I do mnie.
  A ty? Komu masz zamiar się przeciwstawić?

  OdpowiedzUsuń
 54. http://przygodyprzyjaciolek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Cześć :)
  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  zapraszam serdecznie, mewa

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam do nowego katalogu http://fenix-katalog.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Hejo kochana! :3
  Zapraszam do siebie na informację: http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com/2016/01/informacja-15-dla-mnie-bardzo-wazna.html Byłabym mega wdzięczna, gdybyś wpadła jak najszybciej :*
  Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 58. Witaj. Trudzisz się w pisaniu opowiadań, prowadzisz blogi, chcesz się rozwijać w tym kierunku? Projekt Wzór Spod Pióra jest stworzony właśnie dla Ciebie!
  Wejdź, sprawdź jak działamy i zgłoś się do załogi, jeżeli uważasz, że jesteśmy godni twego czasu :)
  wzor-spod-piora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Bardzo spodobało mi się twoje opowiadanie. To i o akademii wampirów. Sama piszę jej kontynuację. Będę szczęśliwa jeśli wpadniesz. Pozdrawiam i życzę masy weny. No i oczywiście czekam na kolejne rozdziały. :-*
  http://mojaroza.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 60. Mijając ludzi na ulicy często zastanawiam się czy, aby na pewno są tacy jak ja. Nie chodzi tutaj o cechy charakteru czy chociażby wygląd, ale o coś więcej. O gatunek. Co stałoby się gdyby na ulicę wyszły potwory, z wyglądu przypominające nas, ludzi!

  Zapraszam na mojego bloga:
  vampireandmillionaire.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Dzień dobry!
  Piszę w sprawie w zmian związanych z działalnością Katalogu Opowiadań o Wampirach. Od dzisiaj działamy pod szyldem Katalog Fantastyka [KLIK], gdzie zostało przeniesione również Twoje opowiadanie. Wszelakie uwagi mile widziane. Jeśli nie życzysz sobie, by Twój blog znalazł się na nowym spisie, również prosimy o stosowną informację.
  Oczywiście bylibyśmy wdzięczni za zaktualizowanie linku do katalogu. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  Nessa

  OdpowiedzUsuń